Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 22 серія (25.02.2015)
19:30
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 22 серія (25.02.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 22 серії. Феріха налаштована рішуче, як ніколи, і готова зізнатися Еміру у всіх обманах. У цей час пережита подія всіх шокує. Стан Мехмета і його звинувачення Еміра в показаннях знову змінює хід справи. Зехра вважає Еміра відповідальним за те, що трапилося з сином, вона в гніві, а Феріха ні на мить не втрачає віру в Еміра.

Мехмет, захищаючи батька, пішов побився з Еміром. Коханець Сахер застукав Мехмета біля її дому. Наступного дня Сахер з розбитою губою. Феяз наймає гоників, щоб побили Мехмета. Побитий Мехмет вважає, що це Емір. Феріха свариться з Еміром через ставлення того до Мехмета (до бідняків). Потім Емір заносить Ферісі папери - спочатку у квартиру №8, потім консьєржам. Благо, двері відчинила Зехра. Феріха уже готова зізнатися у своєму походженні Еміру, але його саме заарештовує поліція. В цей час Феріха їде в лікарню до Мехмета. Потім до нього приїздять батьки, а Феріха їде додому. Юнал швидко забирає сина з поліції. Зехра натякає Ферісі, що пора закінчувати з Еміром. Корай обіцяє Ханде, що більше не буде її іграшкою, все буде інакше. Санем з дружком зробили ЦЕ!

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, Сериал, Туреччина, лютий, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, 25 лютого, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: