Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 21 серія (24.02.2015)
19:30
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 21 серія (24.02.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 21 серії. Емір, Феріха, Корай не без участі Ханде намагаються порозумітися. Хоч Ферісі і пояснили, що між Еміром і Ханде нічого не було, їй складно в це повірити. Зехра, прибираючи у Ханде, чує, як та зізнається подружці, що у них з Еміром нічого не було. Вночі вона розповідає Ферісі. Наступного дня Феріха називає Ханде дівчиною на одну ніч. Ханде влаштовує скандал своїй подружці. Їхню розмову випадково чує Корай, який до цього теж влаштовував істерики через її зраду. Зехра, прибираючи на яхті, підвернула ногу. Наступного дня Феріха поїхала на яхту. Колектори Юнала дзвонять Різі, тому стає погано.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, Сериал, 24 лютого, Туреччина, лютий, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: