Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 20 серія (23.02.2015)
19:30
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 20 серія (23.02.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 20 серії. Халіль приходить в універ заборонити Еміру підходити до Феріхи. Між ними починається бійка. Феріха вчасно розбороняє. Емір не розуміє, що це за дурник? Гюнже розказує Кораю, що бачила Еміра з Ханде.

До власника магазина, в якому працює Сахер, приходить дружина власника. Сахер вражена (ймовірно, вона не знала про її існування). Після цього вона віддається Мехмету. А наступну нічку шлюшка проводить з власником магазину.

У Санем з Халдуном знову скандал через Джансу. У Джансу стається нервовий напад після цього. Санем же їде до друга на яхту і ночує з ним.

Емір, Феріха і Ханде летять святкувати день народження Корая на приватному літаку. Феріха не ночуватиме вдома. Вона про це повідомила матір, а та вже відбріхується перед батьком. У будиночку п'яний Корай допитується Ханде, чи у них було щось з Еміром. Ханде, відчуваючи, що їх підслуховує Феріха, навмисно вводить в оману усіх. Феріха тікає геть. В цей обурений Корай трощить усе в домі, ріже руку об розбите скло стола, зізнається у коханні Ханде. А далі Емір з Ханде везуть окровавленого Корая у лікарню. Емір намагається дозвонитися до Феріхи, але та його проклинає. В Стамбул вона повертається на попутці, батько нічого не запідозрив. Мати її заспокоїть. Зрештою Еміру вдається дізнатися від Феріхи в чому він завинив, ну і ляпаса отримує від Феріхи.

Халіль радить Мехмету стежити за Феріхою, бо та стала на невірний шлях. Зехра в останнє іде прибирати до Ханде, ймовірно для того, щоб почути останні новини від сімейки.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, Сериал, Туреччина, лютий, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, 23 лютого, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: