Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 20 серія (20.02.2015)
19:18
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 20 серія (20.02.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 20 серії. Модельний показ з Еміром, Феріха у перших рядах. Джансу прибігає на саме закриття. У коридорі вона бачить, як Емір з кимось цілується. Її серце розбите! І вона ще не бачила, що Емір цілується з Феріхою!!! І от Джансу починає розслідування. Феріха припускає для Джансу, що то вона цілувалася з Еміром. Джансу від хохоту випадає під стіл. Проте Феріха настійливо продовжує. Між дівчатами виникає скандал. Зехра радить Ферісі ще й Еміру розказати правду.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: Сериал, серіал, лютий, Туреччина, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, феріха, 20 лютого, сила кохання феріхи | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: