Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 19 серія (19.02.2015)
19:18
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 19 серія (19.02.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 19 серії. 18 Скажений Халіль везе Феріху проти її волі показувати новий будинок, збудований ним для неї. Але потім Халіль привозить Феріху додому і повідомляє про розірвання заручин. Все ж, невідомо, що між ними трапилося у тому будиночку. Мехмет залишається працювати у Халіля. Емір із Феріхою ідуть провідувати Ханде додому (яку саме виписали з лікарні), де Зехра їм підносить каву. Тут Феріха з матір'ю і побачились! Бізнес у Різи йде не дуже: підняли орендну плату. Емір з Феріхою знову сваряться, бо якась чудачка підішла до них і сказала, що вони гарно розважилися з Еміром. Санем влаштовує Зехру прибиральницею на яхту свого дружка. На святкуванні у транспортній компанії Різи Зехра зі свекрухою влаштовують бійку. Мама Жим-Жим влаштовує благодійний показ, моделями на якому зокрема буде Емір і Корай. Джансу не може цього пропустити!

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: 19 лютого, Сериал, серіал, лютий, Туреччина, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: