Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 18 серія (18.02.2015)
19:18
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 18 серія (18.02.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 18 серії. Феріха попри заборону матері ночує у лікрні біля Еміром. Зехрі приходиться її прикривати перед батьком. Феріха уже не соромиться при матері вести своє подвійне життя. А на Халіля вона й узагалі не зважає. Проте той, два дні її не бачивши, застукав, як вона зранку приїхала додому. Але жіночки йому набрехали про варення. Емір прийшов до тями, а Ханде досі в критичному стані. Феріха віддає Халілю обручку. А Санем уже вкотре ходить гуляти до свого хахаля на яхту.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: Сериал, серіал, лютий, Туреччина, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, 18 лютого, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 4.8/4
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: