Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 17 серія (17.02.2015)
19:18
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 17 серія (17.02.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 17 серії. Емір не дає спокою Ферісі, а вона наважується сказати "НЕ кохаю". Захра обурюється, дізнавшись, що Різа веде бізнес з Вейселем. Санем прийшла в гості до свого друга дитинства на яхту. Ханде кличе Еміра до себе в заміський маєток. Там зізнається йому, що причетна і до скандалу з фото. Емір обурений. На підвищених тонах вони розмовляють за кермом і потрапляють у ДТП. Феріха почувши цю новину по ТВ вдома втрачає свідомість. А вночі Феріха йде провідати Еміра, мати її зупинити не змогла.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: Сериал, серіал, лютий, Туреччина, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, феріха, 17 лютого, сила кохання феріхи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: