Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 16 серія (16.02.2015)
19:18
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 16 серія (16.02.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 16 серії. Зехра згадує своє своє 16-річчя, коли вийшла заміж. Їй було дуже важко у сімʼї чоловіка, її постійно лупцювали, поки той не бачив. Емір влаштовує для Феріхи спектакль, а потім розповідає, що її з наркотиками підставила Ханде, просить почати усе з початку. Про Еміра Феріха розповідає кузені. У Джансу - річниця смерті матері, тому в неї знову істерика. Ханде, Корай і Гюнже не можуть визначатися, хто з них більший зрадник. У матері Еміра - рак грудей 2 ст. Різа з Вейселем розпочинають власну справу. Ханде їде світ за очі. Феріха загубила обручку. У Феріхи з матірʼю заходить розмова про втечy.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: Сериал, серіал, лютий, Туреччина, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, 16 лютого, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: