Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Моя кохана Діла". 7-8 серія (08.05.2015)
19:46
[1+1] Серіал українською "Моя кохана Діла". 7-8 серія (08.05.2015)

Моя кохана Діла

Зміст 7-8 серії. Діла, незважаючи на всі ризики, на кілька днів збігає з Ризою в село, де живе його молочна мати. Але душа її неспокійна. Вона боїться реакції домашніх на свій вчинок. Риза робить все для того, щоб Діла ні про що не думала і хоча б кілька днів була щасливою. У маєтку Баразоглу - сум'яття. Ерен-ханим, яка бачила, як Діла втекла з «Явузом», приховує це від Сеіт-бея.

Риза, розбитий від'їздом Діли, починає жити в лісовому будиночку. Він розірвав відносини навіть з власною сім'єю. Діла теж в розбитому стані. Їй ніяк не вдається зібратися з думками і продовжити власне життя в Стамбулі. Минають місяці. І в один з днів Діла дізнається новину, яку абсолютно не очікувала. У Сеіт-бея стався серцевий напад. Щоб відвідати його, вона поспіхом їде в Саригьоль.

"Моя кохана Діла" (Dila Hanim) – чергова турецька мелодрама 2012 року на телеканалі "1+1" на українській мові. Ненависть, помста, традиції і безмежне кохання.

У головних ролях: Хюлья Дарджан, Еркан Петеккая, Хатіс Сенділь, Енгін Сенкан, Неджип Мемілі, Ахмет Дюшенкаллар.

Виробництво: Gold Film, 2012, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, серіал, травень, 8 травня, моя кохана діла, Туреччина | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: