Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Моя кохана Діла". 5-6 серія (07.05.2015)
18:46
[1+1] Серіал українською "Моя кохана Діла". 5-6 серія (07.05.2015)

Моя кохана Діла

Зміст 5-6 серії. Сім'ї Баразоглу і Селямоглу стикаються між собою через ділянки для вілл, які збирається будувати Азер. Азер різко веде себе по відношенню до селянина, який не хоче продавати свою землю. Цього селянина знає і любить Риза-бей, тому для захисту його прав він повстає проти Азера. Напруга між двома сім'ями для Діли є прекрасною можливістю. Вона шукає спосіб, щоб відшукати Ризу, і для цього просить допомоги у Азера.

Сеіт-бей приходить у лють, дізнавшись про те, що Діла їздила на весілля в село для того, щоб знайти Ризу. Адже Діла, котра дала слово відмовитися від помсти, знову вчинила на свій розсуд. Після цього випадку Сеіт-бей приймає рішення замкнути Ділу у маєтку. Але Діла не збирається схиляти голову перед авторитарністю Сеіт-бея.

"Моя кохана Діла" (Dila Hanim) – чергова турецька мелодрама 2012 року на телеканалі "1+1" на українській мові. Ненависть, помста, традиції і безмежне кохання.

У головних ролях: Хюлья Дарджан, Еркан Петеккая, Хатіс Сенділь, Енгін Сенкан, Неджип Мемілі, Ахмет Дюшенкаллар.

Виробництво: Gold Film, 2012, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: 7 травня, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, серіал, травень, моя кохана діла, Туреччина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: