Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал "Матусі/Мамочки" - 6 серія (30.03.2016)
22:37
[1+1] Серіал "Матусі/Мамочки" - 6 серія (30.03.2016)

Мамочки

Аня щосили намагається пережити Ванину зраду. Вони прийняла рішення відмовитися від молодої людини. Дівчина не хоче мати нічого спільного з Іваном. Раптово, вона вирішує пробачити хлопця. У цей час молодший син Юлі і Роми починає вживати лайливі слова, вони намагаються з'ясувати звідки він їх впізнає. Юля думає, що все виходить від Романа, так чи так це насправді?

"Матусі" – 20-серійний гумористичний серіал. В основі сюжету – історія про те, наскільки різко може змінитися життя жінки після тридцяти років, коли на зміну тусовкам в клубах приходять пелюшки і сорочечки.

Головними героями комедії "Мамочки" є історія трьох подруг Ані, Юлі і Віки, перші дві з яких - молоді матусі, а третя - дуже хоче нею стати. Аня - новоспечена мама десятимісячного сина, яка тільки починає стикатися з проблемами материнства і подружнього життя. Іноді здається, що, якби не поради подруг, вона б збожеволіла від безпорадності. Юля - мати трьох дітей, яку настільки сильно поглинає сімейний побут, що на себе у неї давно немає ані сил, ані часу. Вона вважає, що знає абсолютно все про дітей, чоловіків і стосунки. Віка - самотня дівчина "в пошуку".

У головних ролях: Олександра Буличова, Світлана Колпакова і Олена Ніколаєва.

Виробництво: Sister's Production.

Режисери: Олександр Богданенко, Валерія Івановська.

Продюсери: Едуард Ілоян, Віталій Шляппо, Олексій Троцюк.

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, 1 плюс 1, 30 березня, березень, комедія, мамочки | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: