Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.02.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал "Матусі/Мамочки" - 4 серія (29.03.2016)
22:36
[1+1] Серіал "Матусі/Мамочки" - 4 серія (29.03.2016)

Мамочки

Юля жодного разу в житті не працювала в офісі: напередодні першого робочого дня вона дуже переживає і, виявляється, що не дарма. Тим часом Віка на роботі знайомиться зі спекотним Макаром, який працює в автосервісі. Віка шукає привід, щоб зустрітися з сексуальним брюнетом. Але, на жаль, їх відносини закінчуються, так і не встигнувши початися. Дівчина не сумує, адже вона здобуває другу романтичне лист від незнайомця. Тим часом Аня забуває буквально про все - забрати здачу, взутися, вимкнути телевізор. Щоб якось вийти з положення і не нагодувати дитину ліками двічі, вона купує камеру і починає все записувати. На плівку потрапляють не тільки буденні турботи, а й особиста розмова Вікі з чоловіком Ані.

"Матусі" – 20-серійний гумористичний серіал. В основі сюжету – історія про те, наскільки різко може змінитися життя жінки після тридцяти років, коли на зміну тусовкам в клубах приходять пелюшки і сорочечки.

Головними героями комедії "Мамочки" є історія трьох подруг Ані, Юлі і Віки, перші дві з яких - молоді матусі, а третя - дуже хоче нею стати. Аня - новоспечена мама десятимісячного сина, яка тільки починає стикатися з проблемами материнства і подружнього життя. Іноді здається, що, якби не поради подруг, вона б збожеволіла від безпорадності. Юля - мати трьох дітей, яку настільки сильно поглинає сімейний побут, що на себе у неї давно немає ані сил, ані часу. Вона вважає, що знає абсолютно все про дітей, чоловіків і стосунки. Віка - самотня дівчина "в пошуку".

У головних ролях: Олександра Буличова, Світлана Колпакова і Олена Ніколаєва.

Виробництво: Sister's Production.

Режисери: Олександр Богданенко, Валерія Івановська.

Продюсери: Едуард Ілоян, Віталій Шляппо, Олексій Троцюк.

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, 1 плюс 1, березень, комедія, мамочки, 29 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: