Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал "Матусі/Мамочки" - 3 серія (29.03.2016)
22:35
[1+1] Серіал "Матусі/Мамочки" - 3 серія (29.03.2016)

Мамочки

Аня, як і багато матусь, страждає від нав'язливих думок. Вона боїться, що з сином щось трапиться - впаде люстра, торшер або тумба. Манія убезпечити дитину призводить до того, що спати доводиться її саму. Колишній залицяльник Вікі з ураженим самолюбством помістив її фото на рекламний білборд і не збирається його знімати. Віка знаходить свої методи впливу на кривдника.

"Матусі" – 20-серійний гумористичний серіал. В основі сюжету – історія про те, наскільки різко може змінитися життя жінки після тридцяти років, коли на зміну тусовкам в клубах приходять пелюшки і сорочечки.

Головними героями комедії "Мамочки" є історія трьох подруг Ані, Юлі і Віки, перші дві з яких - молоді матусі, а третя - дуже хоче нею стати. Аня - новоспечена мама десятимісячного сина, яка тільки починає стикатися з проблемами материнства і подружнього життя. Іноді здається, що, якби не поради подруг, вона б збожеволіла від безпорадності. Юля - мати трьох дітей, яку настільки сильно поглинає сімейний побут, що на себе у неї давно немає ані сил, ані часу. Вона вважає, що знає абсолютно все про дітей, чоловіків і стосунки. Віка - самотня дівчина "в пошуку".

У головних ролях: Олександра Буличова, Світлана Колпакова і Олена Ніколаєва.

Виробництво: Sister's Production.

Режисери: Олександр Богданенко, Валерія Івановська.

Продюсери: Едуард Ілоян, Віталій Шляппо, Олексій Троцюк.

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, 1 плюс 1, березень, комедія, мамочки, 29 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: