Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал "Матусі/Мамочки" - 1 серія (28.03.2016)
23:34
[1+1] Серіал "Матусі/Мамочки" - 1 серія (28.03.2016)

Мамочки

Кожна жінка хоче бути красивою, щасливою і бажаною, а якщо вона мама, то хоче цього подвійно. Адже з появою дитини життя повністю змінюється, і часом зовсім не залишається часу на себе. Так і для молодої мами Ані з народженням малюка життя розділилося на «до» і «після». На зміну красивим платтям прийшли зручні штани і футболки, а сексуальну укладку замінив зручний пучок. Її подруга Юля - багатодітна мама з багатим досвідом, у неї троє дітей і чоловік, який не краща дитини. Юлі доводиться все робити самій, але крім домашніх справ вона пише статті для відомого жіночого порталу. А Віка, навпаки, звикла дбати тільки про себе, може вона була б і рада подбати ще про когось, але, на жаль, дівчина ніяк не знайде свого ідеального чоловіка.

"Матусі" – 20-серійний гумористичний серіал. В основі сюжету – історія про те, наскільки різко може змінитися життя жінки після тридцяти років, коли на зміну тусовкам в клубах приходять пелюшки і сорочечки.

Головними героями комедії "Мамочки" є історія трьох подруг Ані, Юлі і Віки, перші дві з яких - молоді матусі, а третя - дуже хоче нею стати. Аня - новоспечена мама десятимісячного сина, яка тільки починає стикатися з проблемами материнства і подружнього життя. Іноді здається, що, якби не поради подруг, вона б збожеволіла від безпорадності. Юля - мати трьох дітей, яку настільки сильно поглинає сімейний побут, що на себе у неї давно немає ані сил, ані часу. Вона вважає, що знає абсолютно все про дітей, чоловіків і стосунки. Віка - самотня дівчина "в пошуку".

У головних ролях: Олександра Буличова, Світлана Колпакова і Олена Ніколаєва.

Виробництво: Sister's Production.

Режисери: Олександр Богданенко, Валерія Івановська.

Продюсери: Едуард Ілоян, Віталій Шляппо, Олексій Троцюк.

Категорія: Серіали | | Теги: 28 березня, серіал, 1 плюс 1, березень, комедія, мамочки | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: