Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 17.10.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал "Матусі/Мамочки" - 13 серія (06.04.2016)
23:04
[1+1] Серіал "Матусі/Мамочки" - 13 серія (06.04.2016)

Мамочки

До Ромі приїхав старий інститутський друг - «морський вовк» Вадик. У нього на судні звільнилася посада помічника, і він пропонує Ромі вийти разом з ним в тримісячний рейд за пристойний гонорар. На сімейній раді вирішено відправити Рому на заробітки. Але вже в першу ніч без чоловіка Юля розуміє, що сильно сумує. Тим часом Аня купує абонемент у фітнес-зал. Але вона навіть не припускає, ніж для неї обернеться відвідування групи для жінок з надмірною масою тіла. Тим часом Віка, у якої ніяк не виходить завести тривалі відносини, береться за порятунок чужих.

"Матусі" – 20-серійний гумористичний серіал. В основі сюжету – історія про те, наскільки різко може змінитися життя жінки після тридцяти років, коли на зміну тусовкам в клубах приходять пелюшки і сорочечки.

Головними героями комедії "Мамочки" є історія трьох подруг Ані, Юлі і Віки, перші дві з яких - молоді матусі, а третя - дуже хоче нею стати. Аня - новоспечена мама десятимісячного сина, яка тільки починає стикатися з проблемами материнства і подружнього життя. Іноді здається, що, якби не поради подруг, вона б збожеволіла від безпорадності. Юля - мати трьох дітей, яку настільки сильно поглинає сімейний побут, що на себе у неї давно немає ані сил, ані часу. Вона вважає, що знає абсолютно все про дітей, чоловіків і стосунки. Віка - самотня дівчина "в пошуку".

У головних ролях: Олександра Буличова, Світлана Колпакова і Олена Ніколаєва.

Виробництво: Sister's Production.

Режисери: Олександр Богданенко, Валерія Івановська.

Продюсери: Едуард Ілоян, Віталій Шляппо, Олексій Троцюк.

Категорія: Серіали | | Теги: 1 плюс 1, серіал, 6 квітня, комедія, мамочки, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: