Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Бізнес і політика » [1+1] Право на владу - 3.11.2016
23:15
[1+1] Право на владу - 3.11.2016

Право на владу

Додано випуск програми "Право на владу" за 3 листопада 2016 року.

Тема програми - "Братство золотого батона". Після оприлюднення електронних декларацій в українців виникло набагато більше питань, ніж відповідей. Десятки мільйонів гривень і доларів, сотні кілограмів готівки, коштовності, будинки і цілі автопарки - українці вже тиждень перебувають під враженням від правди, яка шокує. У студії програми народні депутати спробують пояснити, як зароблялися ці кошти і майно.

Редакція ток-шоу Право на владу вирішила відійти від звичного механізму запрошення гостей і покликати на вечірній ефір всіх чиновників. Привід з'явився якраз після того, як нардепи задекларували своє майно.

Право на владу - полiтичне ток-шоу, перевірить, чи готові українські політики бути обраними і бути в політиці? Щочетверга до студії програми "Право на владу" приходять чотири українських політики. У прямому ефірі перед глядачами, експертами, опонентами та журналістами вони відповідатимуть на незручні запитання, аби довести, що справді мають право на владу.

Ведучий ток-шоу: Безликий.

Виробництво: 1+1 Production.

Телеканал: 1+1.

Категорія: Бізнес і політика | | Теги: Листопад, 1 плюс 1, токшоу, 3 листопада, політика, право на владу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: