Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 26.04.2018


Головна » Бізнес і політика » [1+1] Право на владу - 15.09.2016
23:53
[1+1] Право на владу - 15.09.2016

Право на владу

Додано випуск програми "Право на владу" за 15 вересня 2016 року.

Дивіться у випуску програми за 15.09.16: Медіа-війни - цього разу в ток-шоу "Право на владу" експерти і гості обговорять ситуацію з підпалом телеканалу "Інтер". Хто насправді фінансує і визначає редакційну політику на каналі і як вирішити це питання і сприяти створенню об'єктивних медіа? Друга гостра тема - скандал навколо жартів Володимира Зеленського в Латвії про кредити, які бере Україна. Емоції людей розділилися: одні сприйняли це виключно як жарт, інші бачать в ній загрозу і закликають покарати гумористів. Наступна тема для обговорення: скандал навколо елітної нерухомості Сергія Лещенка. Експерти поділяться своїми думками з цього приводу.

Право на владу - полiтичне ток-шоу, перевірить, чи готові українські політики бути обраними і бути в політиці? Щочетверга до студії програми "Право на владу" приходять чотири українських політики. У прямому ефірі перед глядачами, експертами, опонентами та журналістами вони відповідатимуть на незручні запитання, аби довести, що справді мають право на владу.

Ведучий ток-шоу: Безликий.

Виробництво: 1+1 Production.

Телеканал: 1+1.

Категорія: Бізнес і політика | | Теги: 1 плюс 1, 15 вересня, токшоу, політика, право на владу, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: