Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.02.2018


Головна » Бізнес і політика » [1+1] Право на владу - 28.09.2017
23:44
[1+1] Право на владу - 28.09.2017

Право на владу

Додано випуск програми "Право на владу" за 28 вересня 2017 року.

Про новий закон "Про освіту" та як будуть вчитися діти, які підуть до школи наступного року, як розгортатиметься для України "мовний" скандал із національними меншинами, що виступили проти нового закону "Про освіту". Чи стане це на заваді вступу України в ЄС. Про це говоритимемо із Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич, а також Міністром закордонних справ Павлом Клімкіним. Ще одна важлива тема цього тижня – чергова пожежа на військовому складі у Калинівці Вінницької області. Що спричинило пожежу - диверсійні групи чи звичайна недбалість. Чи покарають когось із можновладців за величезні втрати боєприпасів. Про це розмовлятимемо з народним депутатом від фракції "Народний фронт" Антоном Геращенком та радником президента України Юрієм Бірюковим.

Право на владу - полiтичне ток-шоу, перевірить, чи готові українські політики бути обраними і бути в політиці? Щочетверга до студії програми "Право на владу" приходять чотири українських політики. У прямому ефірі перед глядачами, експертами, опонентами та журналістами вони відповідатимуть на незручні запитання, аби довести, що справді мають право на владу.

Ведучий ток-шоу: Безликий.

Виробництво: 1+1 Production.

Телеканал: 1+1.

Категорія: Бізнес і політика | | Теги: 1 плюс 1, 29 червня, токшоу, 2017, політика, Червень, право на владу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: