Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Серіали » [1+1] Останній москаль-2. Судний день. Серія 4
18:55
[1+1] Останній москаль-2. Судний день. Серія 4

Останній москаль

Дивіться сьогодні 4 серію 2 сезону комедійного серіалу "Останній москаль". У селі проходить урочистий прийом на честь повернення Дмитра Петрука в рідне село. Місцеві жителі зібралися за одним столом. Серед односельців існує думка, що у дядька Івана почалася зіркова хвороба і йому пора одружитися. Однак, Іван не чує сільських пліток, в цей момент він зайнятий більш важливим процесом - йому належить відповісти на ряд каверзних питань в непростому інтерв'ю.

"Останній москаль" – 2 сезон файної патріотичної комедії! За сюжетом серіалу Останній москаль. Судний день, у рідне село повернеться батько Валери, рідний брат-близнюк Івана Петрука, московський бізнесмен Дмитро. Роль брата-близнюка Дмитра, як і роль дядька Івана, виконав відомий український актор Юрій Горбунов.

У головних ролях: Ігор Скрипко (москаль Валєра), Юрій Горбунов (дядько Іван), Юрій Горбунов (московський бізнесмен Дмитро), Володимир Горянский (голова селищної ради), Галина Безрук (вчителька Ксенія та перше кохання москаля Валєри).

Виробництво: 1+1 Production.

Продюсер: Олександр Ткаченко.

Категорія: Серіали | | Теги: 1 плюс 1, серіал, останній москаль, комедія, 21 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: