Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.02.2018


Головна » Сімейні шоу » [1+1] Міняю жінку-11 сезон. Випуск 6 (18.05.2016)
23:16
[1+1] Міняю жінку-11 сезон. Випуск 6 (18.05.2016)

Міняю жінку-11

Додано 6 випуск 11 сезону програми "Міняю жінку" за 18 травня 2016 року.

Дмитрівка – Запоріжжя

Україно-болгарський обмін дружинами у шоу Міняю жінку. Самовпевнена українка, що безперечно вміє смакувати життя та зневірена трудівниця, що звикла вдовольнятись найменшим, спробують тиждень пожити життям одна одної. У Запоріжжі живе розпещена красуня Галина та її чоловік Едуард, який обожнює кохану, постійно нагадуючи їй про це та прискіпливо слідкуючи за її зовнішністю. Бюджет цієї сім’ї повністю контролює Едуард, тому навіть колготки та нижню білизну він купує їй сам. А у селі Дмитрівка, що на Одещині, мешкає болгарська родина Світлани та Дмитра. Незважаючи на те, що вони вже більше 20 років разом, Діма жодного разу не говорив Світлані про свої почуття до неї. Зневіреній жінці бракує впевненості у чоловікові і, як наслідок, у собі, вона почувається непотрібною. Але основною проблемою у цій родині є пристрасть чоловіка до алкоголю, він може днями не бачитись зі своєю дружиною та не спілкуватись з нею, але не пропустить нагоди завітати до друзів на чарочку. Як містянка повстане проти панщини та алкоголізму, а селянка вперше в житті відчує себе центром уваги – дивіться 6 випуск реаліті-шоу Міняю жінку онлайн.

«Міняю жінку» - це українська адаптація відомого британського шоу "Wife Swap", поєднання реаліті-шоу й документального кіно. На один тиждень дві сім'ї обмінюються своїми дружинами. Участь у кожному епізоді беруть різні за стилем життя, соціальним статусом, рівнем доходів сім'ї. Учасники міняються містами, країнами і навіть континентами.

1 сезон стартував: 8 березня 2010 року.

11 сезон стартував: 6 квітня 2016 року.

Виробництво: 1+1.

Категорія: Сімейні шоу | | Теги: травень, 2016, міняю жінку 11 сезон, міняю жінку, сімейні, 1 плюс 1, 18 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: