Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 15.11.2018


Головна » Сімейні шоу » [1+1] Міняю жінку-11 сезон. Випуск 2 (13.04.2016)
23:39
[1+1] Міняю жінку-11 сезон. Випуск 2 (13.04.2016)

Міняю жінку-11

Додано 2 випуск 11 сезону програми "Міняю жінку" за 13 квітня 2016 року.

Україна – Таїланд

Сьогодні у випуску самовпевнена домогосподарка із маленького містечка на Дніпропетровщині і скромна дівчина із Таїланду на 7 днів поміняються сім’ями. Юля живе зі своїм чоловіком-шахтарем та донечкою у Тернівці Дніпропетровської області. Жінка дуже багато часу та грошей, які тяжкою працею заробляє чоловік на шахті, витрачає на свій зовнішій вигляд та маленьку гламурну собачку. Жінка почуває себе щасливою, успішною та коханою. А Тем – заощадлива господиня із міста Нонг-Хан, що у Таїланді, вона нічого не знає про Україну та бажає познайомитись із нашою культурою. На її тендітних плечах лежить відповідальність за усю родину. Вона тяжко працює у кафе, щоб забезпечити сім’ю, а чоловік не має постійної роботи, натомість багато часу проводить із своїм авто, доглядаючи за ним, немов за коханою жінкою. На обох героїнь чекає дуже складний тиждень, що принесе багато випробувань та несподіваних відкриттів. Чи вдасться тайці вижити у суворому українському кліматі та зрозуміти бодай щось із незвичних українських традицій і як українка виховуватиме врівноваженого тайця, що в усьому покладається на волю духів – дивіться у другому випуску нового сезону Міняю жінку.

«Міняю жінку» - це українська адаптація відомого британського шоу "Wife Swap", поєднання реаліті-шоу й документального кіно. На один тиждень дві сім'ї обмінюються своїми дружинами. Участь у кожному епізоді беруть різні за стилем життя, соціальним статусом, рівнем доходів сім'ї. Учасники міняються містами, країнами і навіть континентами.

1 сезон стартував: 8 березня 2010 року.

11 сезон стартував: 6 квітня 2016 року.

Виробництво: 1+1.

Категорія: Сімейні шоу | | Теги: 1 плюс 1, сімейні, 2016, міняю жінку 11 сезон, міняю жінку, квітень, 13 квітня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: