Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 14.11.2018


Головна » Корисні поради » [1+1] Інспектор міста Чернігів. Випуск 5 (20.02.2018)
23:21
[1+1] Інспектор міста Чернігів. Випуск 5 (20.02.2018)

Інспектор міста

Додано випуск програми "Інспектор міста" за 20 лютого 2018 року.

Ведучий відгукнувся на численні прохання мешканців Чернігова та завітав з перевіркою до загальноосвітньої школи № 2, сумнозвісного місцевого супермаркету «Симпатик» та інфекційного відділення лікарні, яке відоме поганими умовами проживання пацієнтів. Як виявилось, використані шприци лежать просто довкола лікарні, умови зберігання їжі для хворих не відповідають жодним нормам, а єдиний туалет для них є одночасно місцем для паління. Ведучий перевірить місцеві чутки про те, що лікарі вдаються до шахрайства, щоб врятувати відділення від закриття.

«Інспектор міста» - продовження циклу контрольно-ревізійних програм. Тепер ревізор проведе інспекцію українських міст і оцінить рівень комфорту життя простих українців у кожному з них. Інспекції будуть проводитися за шістьма критеріями. Крім уже традиційних - медицина, освіта, безпека, їжа і еліта, - ведучий також оцінить сферу послуг, важливу роль в якій грають відкритість і доброзичливість населення в містах.

Ведучий: Володимир Остапчук.

Телеканал: 1+1.

Категорія: Корисні поради | | Теги: ревізор, 2018, 20 лютого, 1 плюс 1, Корисні поради, лютий, інспектор міста | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: