Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 14.11.2018


Головна » Корисні поради » [1+1] Інспектор міста Долина. Випуск 2 (30.01.2018)
23:21
[1+1] Інспектор міста Долина. Випуск 2 (30.01.2018)

Інспектор міста

Додано випуск програми "Інспектор міста" за 30 січня 2018 року.

Зйомки в місті Долина стали одними з найскладніших для знімальної групи і перетворилися на справжній детектив. Телеведучому і його команді вдалося виявити схему махінації з простроченими іноземними ліками, які поширювалися в центральній лікарні. Ситуація стала настільки напруженою, що для власної безпеки знімальній групі довелося вночі переїхати до іншого міста. Телеведучий покаже переваги перспективного міста, вкаже на недоліки в його благоустрої, а також передасть меру Долини список рекомендацій для поліпшення життя місцевих жителів.

«Інспектор міста» - продовження циклу контрольно-ревізійних програм. Тепер ревізор проведе інспекцію українських міст і оцінить рівень комфорту життя простих українців у кожному з них. Інспекції будуть проводитися за шістьма критеріями. Крім уже традиційних - медицина, освіта, безпека, їжа і еліта, - ведучий також оцінить сферу послуг, важливу роль в якій грають відкритість і доброзичливість населення в містах.

Ведучий: Володимир Остапчук.

Телеканал: 1+1.

Категорія: Корисні поради | | Теги: січень, 1 плюс 1, Корисні поради, ревізор, 2018, 30 січня, інспектор міста | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: