Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.11.2018


Головна » Корисні поради » [1+1] Інспектор міста Ужгород. Випуск 1 (23.01.2018)
23:21
[1+1] Інспектор міста Ужгород. Випуск 1 (23.01.2018)

Інспектор міста

Додано випуск програми "Інспектор міста" за 23 січня 2018 року.

Першим містом у черзі інспекцій нового телеведучого стане Ужгород. Володимир Остапчук дізнається, чи дотримуються у прикордонному місті європейських стандартів, та що заважає Ужгороду стати «туристичною Меккою». Ведучий перевірить мережу супермаркетів, пологовий будинок та інтернат для дітей з вадами слуху. Також Володимир Остапчук розповість вражаючі історії жителів, які звернулись до команди проекту з проблемою, що потребує нагального вирішення.

Що саме розчулило Володимира Остапчука в Ужгороді, та хто винен у страшній трагедії в пологовому будинку – дивіться у прем’єрному випуску проекту «Інспектор. Міста».

«Інспектор міста» - продовження циклу контрольно-ревізійних програм. Тепер ревізор проведе інспекцію українських міст і оцінить рівень комфорту життя простих українців у кожному з них. Інспекції будуть проводитися за шістьма критеріями. Крім уже традиційних - медицина, освіта, безпека, їжа і еліта, - ведучий також оцінить сферу послуг, важливу роль в якій грають відкритість і доброзичливість населення в містах.

Ведучий: Володимир Остапчук.

Телеканал: 1+1.

Категорія: Корисні поради | | Теги: інспектор міста, 23 січня, 2018, ревізор, Корисні поради, 1 плюс 1, січень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: