Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.11.2018


Головна » Корисні поради » [1+1] Інспектор Фреймут-3 сезон. Випуск 3 (24.11.2015)
23:24
[1+1] Інспектор Фреймут-3 сезон. Випуск 3 (24.11.2015)

Інспектор Фреймут

Додано 3 випуск 3 сезону програми "Інспектор Фреймут" за 24 листопада2015 року.

Перевірка безпеки дитячих розважальних закладів

В Новому Інспекторі Фреймут під час перевірки дитячих розважальних центрів глядачі побачать всю правду про скандальну зйомку в київському дитячому містечку професій Kidswill. Нагадаємо, візит знімальної групи Інспектора до Kidswill, який знаходиться в київському торговельному центрі Art Mall, на початку осені викликав величезний резонанс у ЗМІ. Тепер прийшов час відкрити правду про те, якими насправді були результати експерименту, спрямованого на перевірку рівня безпеки в розважальному центрі.Понад півгодини на очах у всіх охоронців таємний агент Інспектора робив вигляд, що вживає алкогольний напій прямо на території Kidswill. Як відреагувала на це охорона, дивіться в третьому епізоді Нового Інспектора Фреймут.

«Інспектор Фреймут» - славнозвісний український ревізор у спідниці іде інспектувати ресторани і кафе. Шоу матиме народний характер: ведуча разом з командою керуватимуться думкою глядачів каналу "1+1" та їхніми побажаннями щодо інспекцій закладів харчування.

Телеканал: 1+1.

Категорія: Корисні поради | | Теги: Листопад, 1 плюс 1, ревізор, інспектор фреймут, 24 листопада, Корисні поради, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: