Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Корисні поради » [1+1] Інспектор Фреймут-2 сезон. Випуск 9 (27.05.2015)
23:29
[1+1] Інспектор Фреймут-2 сезон. Випуск 9 (27.05.2015)

Інспектор Фреймут

Дивіться сьогодні 9 випуск 2 сезону програми "Інспектор Фреймут" за 27 травня2015 року.

Перший випуск "Інспектора" про супермаркети викликав неабиякий резонанс в суспільстві, чим довів, що ця тема надзвичайно актуальна для українців. Глядачі були обурені тим, що на тлі зростання цін на продукти власники торговельних мереж дозволяють собі обманювати покупців та нехтувати елементарними санітарними нормами. Сторінки проекту в соціальних мережах майоріли проханнями телеглядачів перевірити продуктові магазини у різних містах України.

Але не лише глядачі гостро відреагували на розкриту "Інспектором" правду про торговельні мережі. Перевірені у першому епізоді супермаркети також вжили заходів щодо усунення своїх недоліків. Так, "Велика кишеня" змінила керівника у "проінспектованому" магазині та утилізувала усі страви з кулінарії. "Еко-маркет" відкрив "гарячу лінію", куди можна дзвонити покупцям зі скаргами.

«Інспектор Фреймут» - славнозвісний український ревізор у спідниці іде інспектувати супермаркети. Шоу матиме народний характер: ведуча разом з командою керуватимуться думкою глядачів каналу "1+1" та їхніми побажаннями щодо інспекцій закладів торгівлі.

Телеканал: 1+1.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 1 плюс 1, травень, ревізор, інспектор фреймут, 2015, 27 травня, Корисні поради | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: