Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Музичні » [1+1] Голос країни-6 сезон. Випуск 3 (13.03.2016)
21:16
[1+1] Голос країни-6 сезон. Випуск 3 (13.03.2016)

Голос країни

Додано 3 випуск 6 сезону програми "Голос країни" за 13 березня 2016 року.

Ера Потапа триває! Іван Дорн спробує розгадати феномен продюсера. Силою візьме крісло сусіда! Та чи покладе це край зміні Потапа в шоу? На який соціальний експеримент заради голосу піде Тіна Кароль? Невже в її команді опиниться третя нетрадиційна дівчина? Кому під силу розчулити до сліз Святослава Вакарчука? Де продюсери знайшли українську Адель з божественним голосом? А також, навіщо в народному шоу взяв участь народний артист Павло Зібров?

Шостий сезон "Голосу країни". Битва без правил - платинова команда команда зіркових тренерів, кожен з них - найкращий у своєму жанрі. Цього разу учасники шоу будуть з різних країн світу, а репертуар - переважно український. Крім того, в шостому сезоні глядачі стануть ще ближчими до проекту і зможуть спостерігати за процесом створення шоу. Вони побачать весь масштабний знімальний процес зсередини, познайомляться з командою проекту, дізнаються, про що говорять тренери, коли вимикаються камери, побачать, як готуються ведучі до виходу на сцену у своїх гримерках, і відчують, що переживають учасники перед тим, як їх голос почує вся країна.

Старт 6 сезону: 28 лютого 2016 р.

Тренери шостого сезону: Святослав Вакарчук, Тіна Кароль, Іван Дорн і Потап

Ведучі шоу: Катя Осадча і Юрій Горбунов.

Виробництво: 1+1 Production.

Категорія: Музичні | | Теги: 2016, голос країни 6 сезон, голос країни, березень, талантшоу, музика, 13 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: